bio-forum.pl

Orle Pióra dla Marka!:)

bez logowania - można przeglądać

od lip.2005
#0

1. Orle Pióra dla Marka!:)
20.mar.19 13:51
Grażyna Domian

Ogromnie miło jest mi poinformować tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że Marek - nasz Marek Snowarski został wyróżniony tą zaszczytną nagrodą! :)

"Orle Pióra 2019

Podczas XXXVII Zjazdu Klubu Przyrodników jaki odbył się w dniach 15–17 marca w Stacji Terenowej Klubu w Owczarach, wręczono tradycyjne wyróżnienia nadawane przez Zarząd Klubu za osiągnięcia w zakresie ochrony przyrody jej poznawania i upowszechniania wiedzy przyrodniczej – Orle Pióra. W tym roku otrzymali je:

Piotr Chara – Za praktyczne działania na rzecz rybitw, prowadzone bez oglądania się na innych, z zaangażowaniem lokalnej społeczności, w ramach projektu Wyspy Życia oraz za fotograficzną promocję przyrody dolin rzecznych.

Marek Snowarski – Za stworzenie na wysokim, profesjonalnym poziomie internetowego atlasu grzybów (www.grzyby.pl) i roślin (www.atlas-roslin.pl), stworzenie sprawnie działającego rejestru grzybów rzadkich i chronionych oraz popularyzację wiedzy mykologicznej i botanicznej.

Remigiusz Wachowiak – Za wieloletnie starania zakończone utworzeniem na własnych gruntach pierwszego w Polsce prywatnego rezerwatu przyrody – „Gubińskie Mokradła”, wydanie książki o rezerwacie oraz podejmowane i finansowane działania ochronne.

Orle Pióra to nagroda honorowa, przyznawana od roku 2006. Nadawana jest za wykraczające poza ramy obowiązków służbowych zaangażowanie, wyjątkową konsekwencję w działaniach, pracowitość, odwagę i dociekliwość oraz udowadnianie tezy, że z każdej perspektywy, na każdym stanowisku, da się działać profesjonalnie i skutecznie. Orle Pióra nadajemy zarówno za całokształt działalności jak i za konkretne, jednorazowe sukcesy wykraczające poza ramy codziennej praktyki. Dotychczas, włącznie z tegorocznymi, wręczono 22 Orle Pióra". kp.org.pl

Serdecznie gratuluję Marku!:-D

od lip.2005
#0

2. Orle Pióra dla Marka!:)

Dołączam się do życzeń! Marku, ten zaszczyt Ci się bezsprzecznie należał!

od cze.2010
#0

3. Orle Pióra dla Marka!:)
20.mar.19 20:19
Piotr Grzegorzek

Należało się

od maj.2003
#0

4. Orle Pióra dla Marka!:)
21.mar.19 08:37
Anna Kujawa "AniaK"

Gratulacje!:-)

od paź.2004
#0

5. Orle Pióra dla Marka!:)

Gratulacje!!

od lip.2004
#0

6. Orle Pióra dla Marka!:)

:-)

od sty.2007
#0

7. Orle Pióra dla Marka!:)

Gratulacje:-)

od gru.2007
#0

8. Orle Pióra dla Marka!:)
25.mar.19 20:07
Jacek Soboń

Gratulacje :)

od mar.2008
#0

9. Orle Pióra dla Marka!:)

Gratulacje!

⇒ dodaj wypowiedź
to strona wątku; nowy wątek/zapytanie można dodać na stronie działu lub w innym dziale forum
bio-forum.pl służy nam od 2001 roku; swój kształt zawdzięcza prostym zasadom:
Trzymamy się tematu forum. Nie drażnimy się. Ma być miło :)szerzej o zasadach i coś jak regulamin
ta strona być może używa ciasteczek (cookies), korzystając z niej akceptujesz ich użycie — więcej informacji