Jak sądzę, cały czas chodzi o to samo drzewo. Cóż dąb węgierski tez mógłby być. Ale ja obu gatunków nie widziałem w realu, więc nie jestem w stanie pomóc.
Nawet Wikipedia mi nie pomaga. Widziałaś okaz więc może sobie coś lepiej skojarzysz.
Liście dębu burgundzkiego - Długości 8-11 cm, szerokości około 5 cm. Podłużne, z wrębami, mają ogonki długości 2,5 cm, opadają na zimę. Na obu końcach równomiernie klinowato zwężone, po obu stronach z siedmioma - dziewięcioma niejednakowej wielkości klapami, rozdzielonymi przez ostro zbiegające zatoki. Blaszki liścia zwykle tylko do połowy wcięte. Klapy okrągławe lub delikatnie zaostrzone, z małym ząbkiem na szczycie. Często jednak całkiem tępe. Wierzchnia strona liścia jest ciemnozielona i błyszcząca (młode liście są szorstkie i lekko owłosione). Spodnia jaśniejsza i pokryta miękkim meszkiem, który utrzymuje się przez cały okres wegetacyjny.
Liście dębu węgierskiego - Gęściej zebrane na końcach gałęzi[5]. Blaszka liściowa ma odwrotnie jajowaty kształt[4]. Mierzy 10–25 cm długości oraz 8–15 cm szerokości (jedne z największych wśród wszystkich gatunków dębu), jest z 6–10 podługowatymi, regularnymi, głęboko wciętymi klapami na brzegu, ma sercowatą lub uszatą nasadę i zaokrąglony wierzchołek (często z trzema małymi klapkami)[4][5][6][7]. Górna powierzchnia błyszcząca, nieco szorstka, barwy ciemnozielonej, natomiast od spodu jest miękka i szaro owłosiona. Ogonek liściowy jest owłosiony długości 2–12 mm [5]. Opadnięte liście są relatywnie odporne na gnicie i pozostają na ziemi aż do wiosny[7].