
W lesie dominują dęby - Quercus rubra.

Jest czeremcha - Padus avium.

Jest czeremcha - Padus serotina.

Jest młody dąb - Quercus robur.

Potem sprawdziłem ile będę musiał czekać na autobus do Chrzanowa. Była to prawie godzina. Zatem powróciłem do lasu od strony ulicy Wilkoszyn. Na początku zerkam na tytułową lokomotywownię.




W tej okolicy bardzo kwitnąco wyglądają gruszyczki okrągłolistne - Pyrola rotundifolia. Rośliny ponadto sfilmowałem.

Jest wietlica - Athyrium filix-femina.


Osiągam stanowisko listery - Listera ovata. Kwitnące okazy też były, ale pokazałem je w pierwszej części. Teraz sfilmowałem je po swojemu.

Jest robinia - Robinia pseudoacacia.

Jestem na ulicy Wilkoszyn. Oto kwitnąca czeremcha - Padus serotina.

Jest śniedek - Ornithogalum angustifolium.