bio-forum.pl

czy to Carex arenaria?

bez logowania - można przeglądać

od sie.2017
#296

1. czy to Carex arenaria?
19.maj.26 20:15
Sławomir Chmielewski
2026-05-19T12_00_42Z-0

19 maja 2026 r, torowisko, ED84

od mar.2025
#486

2. czy to Carex arenaria?
20.maj.26 07:28
"Borealis"

Nie widać szczegółów pęcherzyków. Przydałoby się zdjęcia z szerszego ujęcia tego miejsca. Powinno jej tam rosnąć więcej, wszak C. arenaria to turzyca rozłogowa. Sugeruję, że to ten gatunek.

od sie.2017
#297

3. czy to Carex arenaria?
20.maj.26 20:52
Sławomir Chmielewski

tak, wzdłuż torowiska rosło kilkanaście takich turzyc

⇒ dodaj wypowiedź
to strona wątku; nowy wątek/zapytanie można dodać na stronie działu lub w innym dziale forum
bio-forum.pl służy nam od 2001 roku; swój kształt zawdzięcza prostym zasadom:
Trzymamy się tematu forum. Nie drażnimy się. Ma być miło :)szerzej o zasadach i coś jak regulamin
ta strona być może używa ciasteczek (cookies), korzystając z niej akceptujesz ich użycie — więcej informacji